38-524 Besko, Starowiejska 107 +48 508 153 087 biuro@micco.pl

START

W dzisiejszych czasach szukamy rozwiązań, które byłyby tańsze, bardziej efektywne, proste w montażu i obsłudze, a do tego komfortowe. Nie inaczej jest w kwestii mieszkania, które może przybrać formę mobilną, a dokładniej całorocznego Domu… na kołach. Zapewniamy, że nie poczujesz różnicy w kwestii spędzania czasu w naszych domach mobilnych a tradycyjnych, murowanych domach!

Dom na kołach to budynek zaprojektowany według indywidualnych potrzeb klienta, który zostaje przetransportowany do odbiorcy w swojej ostatecznej formie. Dom postawimy w wybranym miejscu, a Ty po dokonaniu niezbędnych instalacji, będziesz mógł już z niego korzystać. Nasz klient może wybrać jeden z wielu dostępnych modeli domków, jakie znajdują się w ofercie MICCO.

Całoroczne domy MICCO to nie to samo, co ocieplane domki holenderskie, ponieważ są wykonane w całkiem innej technologii. Są one ocieplane pianą PUR, która pozwala na utrzymanie w domu stałej, optymalnej temperatury zarówno w miesiącach letnich, jak i zimowych. Piana idealnie wypełnia bowiem każdy zakamarek podłogi, ściany i dachu. Oznacza to, że doskonale izoluje i eliminuje straty ciepła.

Ponadto, nasze domy zostały zaprojektowane we współpracy z naukowcami z Politechniki Krakowskiej. Uwzględniliśmy w nich wytrzymałą ramę oraz płytę podłogową. Wszystko to umożliwia posadowienie domków bezpośrednio na gruncie. Nie występuje w tym przypadku konieczność budowy fundamentów. Warto również dodać, że domki posiadają przegrody spełniające wymagania dotyczące izolacyjności termicznej.

Niewątpliwą zaletą naszych domków jest nie tylko fakt, że można przetransportować je w dowolne miejsce, ale również to, że do ich posadowienia nie potrzebujemy ciężkiego sprzętu. Nie wykorzystujemy ciężkich i drogich dźwigów, ponieważ nasze domki mają już swój własny układ jezdny. Oznacza to, że dostarczymy je nawet w najtrudniej dostępne miejsca.

Z kolei budowa domków na naszej hali produkcyjnej całkowicie redukuje jakikolwiek wpływ pogody na budowę Twojego nowego domku. Obniża koszty a do tego pozwala na większa precyzję. Klienci MICCO w standardzie otrzymują instalację: wodną, kanalizacyjną i elektryczną, gniazdka, włączniki, lampy, oświetlenie zewnętrzne oraz wewnętrzne, sterownik ogrzewania, łazienka z prysznicem oraz toaletą, grzejniki elektryczne, elektryczny podgrzewacz wody oraz rekuperator.

Oferowane całoroczne domy mobilne to rozwiązania od wielu lat stosowane w Holandii, Anglii, Usa i Kanadzie, gdzie na każdym kroku znajdziemy tego typu domy. W Polsce wspomniane domki zyskują coraz większe grono zwolenników. Z łatwością możemy posadzić je na naszej działce, co pozwoli nam spędzać na niej czas zarówno latem, jak i zimą. Proponowane domy są całoroczne, dlatego można w nich mieszkać bez obaw o wysoką, jak i niską temperaturę.

Modułowe domy całoroczne i domki letniskowe możemy przetransportować w dowolne miejsce, tworząc swoją własną, małą przestrzeń, w której zrelaksujemy się, wyciszymy oraz odpoczniemy. Dzięki MICCO nie musimy martwić się stworzeniem projektu, zakupem materiałów budowlanych, wynajęciem ekipy i długim czasem oczekiwania na zakończenie budowy. Klienci MICCO mogą wybrać swój projekt spośród kilkunastu dostępnych, obejmujących m.in. salon z kuchnią i łazienkę, salon z kuchnią, łazienką oraz 2 sypialniami, czy też do tego toaletą i pomieszczeniem gospodarczym. Podstawowe wymiary naszych domków to: 3,55m x 12m, 3,55m x 9m, 3,55m x 6m. Na zamówienie budujemy domy w dowolnej konfiguracji pomieszczeń. Oznacza to, że mogą one dokładnie odwzorowywać oczekiwania naszych klientów. Dajemy także możliwość wyboru kolorystyki i wyposażenia domku. Na każdym etapie budowy, klient MICCO ma wpływ na finalny wygląd domu.