38-524 Besko, Starowiejska 107 +48 508 153 087 biuro@domynakolach.com

Dowiedz się więcej

Budowa domu murowanego to duże przedsięwzięcie, które wymaga czasu, energii inwestora i dużych zasobów finansowych. Domy Mobilne MICCO powstają w hali pod okiem specjalistów. Tworzone są na podstawie stałych, przygotowanych elementów. Takie rozwiązanie umożliwia szybsze utworzenie bryły budynku, jak i łączenie wielu prefabrykatów. Dzięki temu budowa pochłania zdecydowanie mniej czasu i kosztów aniżeli budowa domów.

– Na świecie takie domy są popularne od wielu lat – Kanada, USA, Holandia, Wielka Brytania. Sprawdzają się, są praktyczne i tanie.
– Trendy minimalizmu, mikroarchitektury i downsizingu docierają do naszego kraju, dom na kołach jest modny i praktyczny.
– Dom MICCO można ustawić na własnej działce bądź wynajętym kawałku ziemi bez procesu budowy.
– U nas nie ma możliwości, że potencjalny właściciel będzie narażony na dodatkowe koszty – widzisz co kupujesz!
– Zamontowane koła powalają na łatwą instalację domu na działce. Nie potrzeba drogich dźwigów, wystarczy większy pickup lub mały ciągnik rolniczy.
– Po co wrzucać pieniądze „w ziemię” Można mieszkać przecież bez fundamentów.”

Piany poliuretanowe, w przeciwieństwie do innych materiałów izolacyjnych, wypełniają nawet najmniejsze i najtrudniej dostępne przestrzenie. Ponadto zatrzymują podmuchy wiatru i zimne powietrze z zewnątrz, jednocześnie nie pozwalając na utratę ciepła z wewnątrz. Istotną zaletą piany poliuretanowej jest długa żywotność, piany nie zmieniają swoich właściwości wraz z upływem lat, tak jak zdarza się w przypadku innych materiałów izolacyjnych, które ulegają degradacji, opadają lub kurczą się.

Piana poliuretanowa o strukturze zamkniętych komórek, stosowana do produkcji sztywnej pianki natryskowej. Idealnie nadaje się do natrysku na konstrukcje stalowe, blachę czy beton. Piana zamkniętokomórkowa charakteryzuję się wysoką wytrzymałością na ściskanie.

Współczynnik przenikania ciepła λ w pianie wykorzystywanej przy budowie naszych domów na kołach wynosi: 0,021 – 0,022 W/mK

KERRAFRONT to nowoczesna okładzina elewacyjna, która raz położona nie wymaga żadnej konserwacji podczas jej użytkowania. Inne materiały, np. drewno, muszą być regularnie malowane, co wymaga czasu i nakładów finansowych. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii KERRACORE jest wyjątkowo trwała, odporna na zmienne warunki atmosferyczne, nie płowieje i nie zmienia kształtu pod wpływem działania promieni słonecznych i temperatury.
Okładzina KERRAFRONT gwarantuje oszczędności – chroni wnętrze budynku i zapobiega utracie ciepła. Zapewnia dobrą cyrkulację powietrza, zapobiegając w ten sposób powstawaniu pleśni i grzybów.

KERRAFRONT jest w 100% wodoodporny, a jego docięte krawędzie nie wymagają dodatkowego zabezpieczenia.

Produkt posiada 10-letnią gwarancję.